Fortis Regnum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Fortis Regnum

Fortis Regnum Forum (Ikariam allianz)
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης




ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ   ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ Icon_minitimeΤετ Ιουν 18, 2008 8:21 am

Οι πρόσθετες δυνατότητες, όπως επίθεση , αντίσταση και κριός, λειτουργούν κανονικά; Δλδ γτ να βγάλεις βάρκες κατάδυσης αφού μπορείς ήδη να βγάλεις σκάφος κονιάματος; Η απάντηση είναι επειδή έχει αντίσταση αλλά αυτή τι κάνει ακριβώς;;;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: απ' ό,τι λένε   ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 20, 2008 1:11 pm

δίνει 30% μπόνους στην άμυνα ή την επίθεση ανάλογα.
Λένε πάντως ότι οι πολιορκητικές μηχανές δε δουλεύουν, κρίμα γιατί αναβάθμισα τον καταπέλτη που δεν ήθελε γυαλί, αλλά έχασα παλαβομύρια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ   ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 20, 2008 6:36 pm

A οκ thx , να ξέρω δλδ αν αξίζουν. Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ   ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ Icon_minitimeΚυρ Ιουν 22, 2008 7:43 pm

Το κριος δεν ειναι προσθετη δυνατοτητα απλα ειναι το ειδος της μοναδας και υποτιθεται οτι δημιουργει ρηγματα στα τειχη οταν κανεις επιθεση οπως ειπε και ο grlaw δεν λειτουργει το εχω διαπιστωσει και εγω απο τις λεηλασιες
Τα υπολοιπα ομως (30% αμυνα η επιθεση ) λειτουργουν κανονικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Fortis Regnum :: ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ :: Ερωτησεις Και Αποριες-
Μετάβαση σε: