Fortis Regnum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Fortis Regnum

Fortis Regnum Forum (Ikariam allianz)
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
faethon
Στρατηγος(moderator)
Στρατηγος(moderator)
faethon


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2008
Ηλικία : 53
Τόπος : Ευρωπός-Νομού Κιλκίς

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΠαρ Ιουν 27, 2008 7:25 pm

Ερωτησούλα:έχω βάλει μια υπογραφή και δεν φαίνεται στις δημοσιεύσεις μου.Γιατί;Δεν ξεπερνώ πάντως το όριο των χαρακτήρων...
Άντε και περιμένω από τους experts να μου λύσουν το problem Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hellenicpost.blogspot.com
sadamiraq2k8
Administrator
Administrator
sadamiraq2k8


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2008
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΠαρ Ιουν 27, 2008 7:54 pm

File poli sosti i paratirisi sou,kai sta duo forum pou exo den mporo na valo ipografi.Vasika edo emfanistike i ipografi mou sta kala kathoume den ksero ti mporei na ftaiei......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://fortisregnum.forumgreek.com
faethon
Στρατηγος(moderator)
Στρατηγος(moderator)
faethon


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2008
Ηλικία : 53
Τόπος : Ευρωπός-Νομού Κιλκίς

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΣαβ Ιουν 28, 2008 2:53 pm

To μεγάλο κενό που εμφανίζει κάθε μου δημοσίευση είναι εξαιτίας της υπογραφής που όμως δυστυχώς δεν φαίνεται. confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hellenicpost.blogspot.com
sadamiraq2k8
Administrator
Administrator
sadamiraq2k8


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2008
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΣαβ Ιουν 28, 2008 2:58 pm

Ακους γραψε μια μικρη λεξη μονο να δουμε τι θα βγαλει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://fortisregnum.forumgreek.com
deva
Aρχηγος(moderator)
Aρχηγος(moderator)
deva


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2008
Ηλικία : 38
Τόπος : Athens city

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΣαβ Ιουν 28, 2008 3:26 pm

sthn kathgoria profile phgaine stis epiloges kai katw-katw phgaine sto nai thn epilogh gia emfanish ths upografhs!

logika 8a sth vgazei meta.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
faethon
Στρατηγος(moderator)
Στρατηγος(moderator)
faethon


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2008
Ηλικία : 53
Τόπος : Ευρωπός-Νομού Κιλκίς

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΣαβ Ιουν 28, 2008 6:07 pm

deva έγραψε:
sthn kathgoria profile phgaine stis epiloges kai katw-katw phgaine sto nai thn epilogh gia emfanish ths upografhs!

logika 8a sth vgazei meta.
Τόσο απλό γαμώτη μου scratch !Ώρες ώρες απορώ με τον εαυτό μου jocolor .Ευχαριστώ αρχηγέ cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hellenicpost.blogspot.com
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΣαβ Ιουν 28, 2008 7:15 pm

Wink Εμ ωραίο που το βρήκες. Tell plz. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
faethon
Στρατηγος(moderator)
Στρατηγος(moderator)
faethon


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2008
Ηλικία : 53
Τόπος : Ευρωπός-Νομού Κιλκίς

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΚυρ Ιουν 29, 2008 1:01 am

Είναι απόσπασμα από τραγούδι των Bathory από το τραγούδι "one eyed old man"(αναφέρεται στον θεό Οντίν-μονόφθαλμος θεός-που δίνει τις ευλογίες του και όπλα στον πολεμιστή για να πάρει την εκδίκησή του).
Από τον δίσκο "Blood on ice".Εκεί υπάρχει και ένα τραγούδι που λέγεται "Gods of thunder"(μιλάει για τον Θώρ,υιό του Οντίν).Για αυτό και τις προάλλες μπερδεύτηκα με την υπογραφή σου και σε ρώτησα αν το πήρες από κει.Αλλά τελικά όχι.
Αν σου αρέσει το αγνό Epic White power Metal και κατεβάζεις από rapidshare να στο ανεβάσω για να το πάρεις και να είοσαι σίγουρος πως θα πάθεις πλάκα. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hellenicpost.blogspot.com
deva
Aρχηγος(moderator)
Aρχηγος(moderator)
deva


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2008
Ηλικία : 38
Τόπος : Athens city

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΚυρ Ιουν 29, 2008 1:23 pm

faethon έγραψε:
Είναι απόσπασμα από τραγούδι των Bathory από το τραγούδι "one eyed old man"(αναφέρεται στον θεό Οντίν-μονόφθαλμος θεός-που δίνει τις ευλογίες του και όπλα στον πολεμιστή για να πάρει την εκδίκησή του).
Από τον δίσκο "Blood on ice".Εκεί υπάρχει και ένα τραγούδι που λέγεται "Gods of thunder"(μιλάει για τον Θώρ,υιό του Οντίν).Για αυτό και τις προάλλες μπερδεύτηκα με την υπογραφή σου και σε ρώτησα αν το πήρες από κει.Αλλά τελικά όχι.
Αν σου αρέσει το αγνό Epic White power Metal και κατεβάζεις από rapidshare να στο ανεβάσω για να το πάρεις και να είοσαι σίγουρος πως θα πάθεις πλάκα. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


auta einai!
na ki allos 1 diavasmenos metallas!
den einai malakia pou uparxoun tosa reumata kai temaxizoume to eidos??

epic white power.

san na leme makaronia me soutzoukia kai ligo apo kima kai mia preza pefteki!
alh8eia to paidi sou me ti 8a to muhseis ston xwro?

bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
faethon
Στρατηγος(moderator)
Στρατηγος(moderator)
faethon


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2008
Ηλικία : 53
Τόπος : Ευρωπός-Νομού Κιλκίς

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΚυρ Ιουν 29, 2008 2:42 pm

Το μύησα κιόλας.Το αγαπημένο της είναι το "Fear of the Dark" των Maiden και το ακούει από 2 χρονών. Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hellenicpost.blogspot.com
sadamiraq2k8
Administrator
Administrator
sadamiraq2k8


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2008
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΚυρ Ιουν 29, 2008 3:19 pm

Ti eiste esis re mages?San to palio kalo rock den exi...
Tora metal kai istories...... Sleep
Faethon afou evales to paidi sou na akouei maiden vale tis kai to alexander the great,na fanatisti kai ethnika.... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://fortisregnum.forumgreek.com
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΚυρ Ιουν 29, 2008 5:57 pm

Κοίτα για τη Νορβηγική Μυθολογία ξέρω κάτι(λίγο από Age Of Mythology χεχεχ, λίγο Ηρακλή και άλλα τυχαία που βρήκα)Τώρα Metal γενικά ελάχιστο ακούω αλλά εντάξει για να το λες εσύ κάτι θα ξέρεις , φοβεροί θα είναι. pirat <---Odin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sadamiraq2k8
Administrator
Administrator
sadamiraq2k8


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2008
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΚυρ Ιουν 29, 2008 6:36 pm

Xxaxaxaxaxa re file pos vrikes kai teriakses tin fatsoula me ton odin?xaaxaxax

Ego pantos apo tin skandinaviki mithologia goustaro pio poli ton thor,gamaei....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://fortisregnum.forumgreek.com
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΚυρ Ιουν 29, 2008 8:05 pm

ωχ παει το καημενο το παιδακι θα το κανει να ντυνετε με κολλητα τζιν αθλητικα μποτακια converse και τα συναφη ( χαλκαδες Piercing κλπ) χωρια που θα αφηνει αλουστα τα μαλια 15 μερες τουλαχιστον :PppPPPpPP
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sadamiraq2k8
Administrator
Administrator
sadamiraq2k8


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2008
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΚυρ Ιουν 29, 2008 10:09 pm

Καντο κανα μηνα καλυτερα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://fortisregnum.forumgreek.com
deva
Aρχηγος(moderator)
Aρχηγος(moderator)
deva


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2008
Ηλικία : 38
Τόπος : Athens city

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΔευ Ιουν 30, 2008 1:57 am

xexexe!
euge euge faethon!


sunexeia exei to hallowed be thy name wste na ginei kai h metavash sth diaskeuh twn cradle of filth sto omwnumo kommati!

oime! paei h mikroula sou . .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
faethon
Στρατηγος(moderator)
Στρατηγος(moderator)
faethon


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2008
Ηλικία : 53
Τόπος : Ευρωπός-Νομού Κιλκίς

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΔευ Ιουν 30, 2008 8:56 am

Για σοβαρευτούμε λίγο να σας πω πως όταν στα νιάτα μου υπήρξα μεταλάς ποτέ δεν υπήρξα άπλυτος άλουστος κλπ.Το ότι ακούς μέταλ δεν σημαίνει πως είσαι και βρωμιάρης.Ίσως να ίσχυε για τους αναρχικούς και πανκιά αλλά αυτοί θεωρούν το πλύσιμο καπιταλιστικό τρόπο ζωής και γιάυτό το αποφεύγουν.
Ναι φορούσα στενό παντελόνι και σταράκια,αλλά μέχρι την 3η γυμνασίου.Πήγαινα σχολείο με στρατιωτικό σακίδιο.
Αλλά μουσικά ακούω τα πάντα.Κλασσική μουσική,μέταλ,ρόκ,new wave(δεκαετίας 80).Και όταν λέω τα πάντα εννοώ τα πάντα.Εξαιρούντε τα σκυλάδικα,λαϊκά,όπερα και τζάζ.Η κορυφαία δε μουσική μου επιλογή θα είναι πάντα οι U2 όπου έχω τα πάντα από βινίλιο και CD.
Και η κόρη μου έχει τις ανάλογες μουσικές προτιμήσεις προς το παρών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hellenicpost.blogspot.com
deva
Aρχηγος(moderator)
Aρχηγος(moderator)
deva


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2008
Ηλικία : 38
Τόπος : Athens city

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΔευ Ιουν 30, 2008 2:46 pm

etsi mpravo .
apo pote o metallas 8ewreitai vrwmiarhs kale?

gia na mh 8umh8w thn antrila kai thn idrwtila tou varvatila ellhnara pou episkeptetai ta diafora mpouzoukomagaza.

anyway.who cares!
opws th vriskei o ka8eis!


Sadam to palio rock htan o proaggelos kai h muhsh mas ston metalliko xwro.alla pleon meta apo tosa xronia apla den uparxei kati allo na akouseis,enw to metal ananewnetai.me kales kai axrhstes periptwseis.

Oso gia th Skandinavikh mu8ologia, Gyus Gyus xehnate tis Valkuries.
Ti ka lutero apo gunaikes panw se fterwta aloga pou rixniun xulo!

cyclops bounce Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΔευ Ιουν 30, 2008 10:32 pm

Εδώ η Νορβηγική Μυθολογία έχει συσχετιστεί με trance τραγούδια δεν θα συσχετιστεί με Metal . Αλλά κάποια είδη ακούγωνται ηλίθια και ας έχουν καλά συγκροτήματα και μουσική , όπως Heroic Viking Metal .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deva
Aρχηγος(moderator)
Aρχηγος(moderator)
deva


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2008
Ηλικία : 38
Τόπος : Athens city

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΤρι Ιουλ 01, 2008 1:11 am

xaxaxaxaxaxaxa


odws!

'h tous allous tous PAZUZU.

xaxaxaxaxaxa

white black dark epic progressive power gothic nu atmospheric death thrash klp klp.
krima an to skefteis na kommatiazetai etsi 1 eidos omws!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
faethon
Στρατηγος(moderator)
Στρατηγος(moderator)
faethon


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2008
Ηλικία : 53
Τόπος : Ευρωπός-Νομού Κιλκίς

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΤρι Ιουλ 01, 2008 10:47 am

Από metal ακούω κυρίως αυτά που άκουγα όταν είμουν μεταλλάς.Iron maiden,WASP,Twisted Sister,OZZY,MANOWAR King Diamond,Mercyful Fate,AC\DC κλπ,κλπ...
Τα αγαπημένα μου πάντα θα είναι και τα epic όπως οι Μaiden,oι MANOWAR.Οι best of the best BATHORY με τον συγχωρεμένο τον QUORTHON(one man band-μόνο στα live είχε το συγκρότημα και άλλα μέλη),αλλά μετά το "Sign of the black mark".Ξεκίνησε ως Black metal και από το δίσκο αυτό και μετά...
Τα ακούσματα και ο ρυθμός του "καλπασμού του αλόγου"σε δημιουργούν έτσι μια προδιάθεση να αρπάξεις κανα σπαθάκι και να ξηγηθείς braveheart!
To άλλο που μου αρέσει σε αυτή τη μουσική;Βρείτε νου ένα συγκρότημα Γ Ν Η Σ Ι Ο Υ HEAVY METAL με έναν μαύρο στη σύνθεσή τους.Ο ρυθμός του μέταλ δεν τους ταιριάζει μιας και προτιμούν αυτή την hip hop -χορέυω σαν την μαϊμού-αηδία.
Με κάνει αυτό ρατσιστή;Φυλετιστή πάντως σίγουρα.Όπως εγώ δεν μπορώ(και δε θέλω) να τους επιβάλλω τα έθιμα και τρόπο ζωής μου,δεν θέλω και οι άλλοι να έχουν την απαίτηση να δεχτώ τον δικό τους τρόπο ζωής και έθιμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hellenicpost.blogspot.com
deva
Aρχηγος(moderator)
Aρχηγος(moderator)
deva


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2008
Ηλικία : 38
Τόπος : Athens city

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΤρι Ιουλ 01, 2008 3:48 pm

xmmm ..

sumfwnw sta legomena sou alla na sou 8umisw to derrick green ton sepultura!

vevaia den einai akrivws heavy h mpanta alla den pauei na'nai metal me 1 black member!

kai 8a mou peis 1 mauros den fernei thn anoixh!

nai alla einai 1 poluuuuuuuuuu mikro deigma oti kai elaxistoi mauroi exoun metallika akousmata!


alla skepsou se poies xwres zoun polu mauroi?

The one and only almighty god-blessed America , sth gallia kai sthn afrikh.

e gia tis 2 prwtes xeroume kala oti oi rap kai r&b uperterei sta gousta kai tis taseis.
gia thn afrikh den nomizw oti ti8etai 8ema mousikwn epilogwn.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sadamiraq2k8
Administrator
Administrator
sadamiraq2k8


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2008
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΤρι Ιουλ 01, 2008 3:51 pm

Srin afriki exei epikratisei h mousiki ton timpanon.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://fortisregnum.forumgreek.com
faethon
Στρατηγος(moderator)
Στρατηγος(moderator)
faethon


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2008
Ηλικία : 53
Τόπος : Ευρωπός-Νομού Κιλκίς

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΤρι Ιουλ 01, 2008 6:38 pm

sadamiraq2k8 έγραψε:
Srin afriki exei epikratisei h mousiki ton timpanon.....
ΟΥΓΚΑ,ΟΥΓΚΑ ΚΟΥΓΚΑ.!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hellenicpost.blogspot.com
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; Icon_minitimeΤετ Ιουλ 02, 2008 8:00 am

Οαοχοαχοαχο . Έλεος αλλά ακούν και rock εντάξει για heavy metal δεν ξέρω. Πάντως οι Seether είναι από την Νότια Δημοκρατία της Αφρικής(βέβαια είναι άσπροι Very Happy) και btw είναι rock συγκρότημα για όσους δεν τους ξέρουν. bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Fortis Regnum :: ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ :: Ερωτησεις Και Αποριες-
Μετάβαση σε: