Fortis Regnum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Fortis Regnum

Fortis Regnum Forum (Ikariam allianz)
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
faethon
Στρατηγος(moderator)
Στρατηγος(moderator)
faethon


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2008
Ηλικία : 53
Τόπος : Ευρωπός-Νομού Κιλκίς

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 02, 2008 12:30 pm

Aράπηδες μουσικοί ροκάδες υπήρξαν αρκετοί και μάλιστα καλοίσαν μουσικοί.
Αλλά εγώ μιλάω για pure heavy metal.Όχι για χιπ-χοπ μέταλ,ούτε για ροκ.Το αγνό και παλαιομοδίτικο μεταλ.Αυτό που θέλει μπυρίτσα και όχι χασίς για να το ακούσεις.
Η μοναδική προσπάθεια να "σπιλώσει"το μέταλ η μουσική βιομηχανία ακούει στο όνομα "living colour"που δεν κατάφερε και πολλά πράγματα μιας και δεν μπόρεσε να ξεφύγει τελικά από τον ρυθμό των μαύρων,και το γυρίσαν και αυτοί σε αυτό που σαν βάση είχαν στο DNA τους.Έτσι είναι τα πράμματα και δεν αλλάζουν.Κάποια πράμματα που θεωρούμε επίκτητα είναι κληρονομικά.Ακόμα και η ροπή προς συγκεκριμένα είδη μουσικής.Ποιός δεν έχει δει έστω και μια φορά το "pimp my ride".Τί γινόταν με το που βάζανε τη μουσική στη διαπασών;Τα κεφάλια όλων των μαύρων πηγαίνανε στον ίδιο το ρυθμό,σαν τα σκυλάκια που κάποτε βάζανε για ντεκόρ στα αυτοκίνητα και κουνιότανε το κεφάλι τους.
Η μουσική τους συνήθως περιορίζεται σε διασκευές παλαιότερων επιτυχιών και στο μιξάρισμά τους προσθέτοντας και στοιχεία rap και hip-hop.Ποιός δεν ανατρίχιασε αηδιασμένος ακούγωντας το "every breath you take" των Police ή το kishmet των Led Zeppelin από τον Puff Daddy;Έλεος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hellenicpost.blogspot.com
deva
Aρχηγος(moderator)
Aρχηγος(moderator)
deva


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2008
Ηλικία : 38
Τόπος : Athens city

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 05, 2008 1:32 am

xaxaxaxaaxaxa


gia des edw thn palia karavana!
ax les na'mai ki egw tuxerh na vrw adra paliometalla?

alla fathona metalhead mhpws edw sou xefuge kai ennoeis to kashmir my friend?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
faethon
Στρατηγος(moderator)
Στρατηγος(moderator)
faethon


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2008
Ηλικία : 53
Τόπος : Ευρωπός-Νομού Κιλκίς

Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;   Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 05, 2008 11:45 pm

deva έγραψε:
xaxaxaxaaxaxa


gia des edw thn palia karavana!
ax les na'mai ki egw tuxerh na vrw adra paliometalla?

alla fathona metalhead mhpws edw sou xefuge kai ennoeis to kashmir my friend?
ΟΟΟΟpss!!!!Γαμώτη μου τί είπα Κισμέτ;Καλά πως μου ήρθε αυτό.Εεεε,αει στο καλό.Σιγά σιγά από τα γεράματα βλέπεις...Αλτσχαιμερ βλέπεις.
Ευχαριστώ για την διόρθωση.Ρεζίλη γαμώτη μου.... geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hellenicpost.blogspot.com
 
Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Fortis Regnum :: ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ :: Ερωτησεις Και Αποριες-
Μετάβαση σε: